היי, שמי ליז חסון וכמנהלת ויועצת בקליניקה אשמח לספר לך למה כדאי ושווה לך להכיר אותנו.
שיטת העבודה שלנו ייחודית ובנויה מכמה שלבים:

שלב ראשון: תקבלי מידע מורחב על הטיפול בו את מתעניינת.

שלב שני: אנו קובעים פגישה בקליניקה לאבחון וייעוץ ממוקד, שמאפשר לנו לבדוק את הנתונים שלך, על פי הפרופיל האישי שלך מבנה גיל ומצב העור, אלסטיות של העור נטילת תרופות, מצב בריאותי וכו’.

והכי חשוב הצורך שלך, מה בדיוק מפריע לך ובמה תרצי לטפל ולהתמקד, נחשוף בפנייך את האפשרויות הכי טובות עבורך, נבין ביחד איזו תוצאה תגרום לך להרגיש נפלא.
לאחר בחירת הטיפול, נערוך תאום צפיות מורחב. שיאפשר לך לראות את התמונה הכוללת ולדעת למה לצפות, שכן מה שרואים מכאן לא רואים משם כאשר הכל ברור ומוסכם אנו מצלמים אותך לצורך מעקב.

שלב שלישי: הטיפול  בדרך כלל  וכדי לקבל מקסימום תוצאה, אנו מחלקים את הטיפול לשני מפגשים ויש מקרים שאנו מבקשים להגיע פעם נוספת, לביקורת והשלמת טיפול.

בכל הקשור לבחירת החומרים והשיטות איתם אנו עובדים המדיניות שלנו קפדנית וחד משמעית. אוסיף ואומר לך שאנו עובדים אך ורק עם חומרי מילוי זמניים טבעיים חומרים מתכלים וכל החומרים והשיטות איתם אנו עובדים איכותיים ברמה הכי גבוהה שקיימת, בעלי תו תקן, ובאישור משרד הבריאות, והכי חשוב, אנו מתחייבים לתוצאות!

חשוב לנו מאוד שתדעי!!!
אנו יודעים שהתחייבות לתוצאות, בעיקר בתחום הזה הוא בעייתי לכן הרוב לא פועלים כך, אך אנו מאמינים בדרך שלנו בגישה ובחומרים איתם אנחנו עובדים לכן אנו מתחייבים לתוצאה אך אנחנו לא מטפלים בכל אחת.

אם נמצאת מתאימה לטיפול ובתהליך תאום הצפיות אנו מתרשמים שאת מצפה לתוצאה שונה, ממה שאנו מעריכים שניתן להגיע אנו נבחר שלא לטפל, אנו לא מוכרים אשליות.

וכמה מילים על הרופא ד”ר צ’יק דויד ,הוא מומחה ובעל ניסיון רב בטיפולי אסתטיקה ומלבד הידע המעמיק אותו הוא רוכש, על מנת להביא בשורה, הוא מביא את האישיות המדהימה שלו ואת הכישרון שלו, שכן מלבד למידה, נדרשים ידיים טובות – ידי אומן , ראייה והבנה רחבה, רגישות ואכפתיות ובעיקר מחויבות אישית, של מה הכי טוב ומתאים עבורך, ומה יגרום לך להרגיש נפלא!