כבר בילדות היה לי חיבור ואהבה לעולם היופי  והאסתטיקה וכבר אז טיפלתי בחברותי , הייתי מעצבת להן גבות ומורטת להן שיער מהגוף בשעווה מטפלת להן בפנים, כן קוסמטיקה למתחילות אבל האמינו לי עשיתי את זה מעולה. היה לי ברור כבר אז שאני אעסוק בתחום הקוסמטיקה אסתטיקה ובאמת למדתי קוסמטיקה לפני כ22 שנים ועסקתי בזה, בהמשך ועם השנים עבדתי מול קוסמטיקאיות בשיווק ובהדרכות ועם הזמן למדתי עוד ועוד קורסים בתחום האסתטיקה וכאשר היה ניתן ללמוד קוסמטיקה רפואית מתקדמת מיד נרשמתי ללימודים אצל רופא פלסטיקאי בשנת 2008 שם גם עברתי קורס שמכשיר יועצות לכירורגיה פלסטית, באותה שנה גם התחלתי לעבוד בקליניקה עם ד’ר צ’יק דוד ומאז ועד היום אני מנהלת מייעצת ועובדת בצמוד לרופא, אני מלווה את הלקוחות בכל התהליך החל מבחירה והתאמת הטיפול ועד לתוצאה הידע והניסיון שלי מאפשר לי לדעת בדיוק במה כדאי לך להתמקד כדי להגיע לתוצאה הטובה והיפה ביותר עבורך, תוך דגש על מקצועיות, אמינות, דיסקרטיות מוחלטת, אחריות ומחויבות אישית, אני חושפת  בפנייך את שיטות הטיפול איתם אנו עובדים מסבירה לך על חומרי המילוי השונים, מה כדאי מה מומלץ וממה רצוי להימנע, יש כל כך הרבה סוגים של חומרי מילוי מסוגים שונים, לכן התאמה נכונה היא המפתח להצלחה.

בפגישת הייעוץ את תדעי מהם הטיפולים המובחרים שמובילים לתוצאות טבעיות תיחשפי לחומרי המילוי הפופולארים וההבדלים בניהם. תביני איך בוחרים טיפול על פי הפרופיל האישי שלך גיל מבנה ומצב העור ובמה הכי חשוב לך להתמקד.
עוד רציתי שתדעי שאני בת 48 מה שאומר, שגם אני מטופלת בחומרים ובשיטות אותם אנו מציעים.

בנוסף אני מתלווה לד”ר ציק לכל ההדרכות וההדגמות בארץ ובחול בהם הוא לוקח חלק והוא כל הזמן מתחדש ומתעדכן בשיטות טיפול בטכניקות ובטכנולוגיות חדשניות .חשוב לי להיות הכי קרוב שאפשר ללמוד ,להרגיש ,להבין ,ולדעת וכמה שיותר, כדי להביא עבורך את המידע הכי מקצועי ועדכני .

ואני אשמח להכיר גם אותך ולעמוד לרשותך.

בברכה
ליז חסון

 

 

 

 

 

 

 

חזרה לכל המאמרים