מתיחת פנים בחוטים,
הטיפול בחוטים הוא טרנד שהתחיל לפני מספר שנים וב5 שנים האחרונות הפך לטיפול מבוקש מאוד בגלל שהוא מהיר, ללא כאב ועם תוצאות נהדרות
אבל השיח על טיפול בחוטים הפך להיות כללי אולי גם את שמעת?

כולם מדברים על טיפול בשיטת החוטים כאילו יש שיטה אחת שמובילה לתוצאה אחת מה שלא נכון בכלל, מאחר וישנם כמה סוגים של חוטים שכל אחד מהם מתאים לטיפול אחר ומשיג תוצאות שונות.

יצא לי לא פעם לפגוש נשים עם דעות מאוד מוצקות לגבי שיטת הטיפול הזו, אבל כששאלתי אותן שאלות בסיסיות לגבי הטיפול בחוטים ואיך הוא עובד – לא היה להן מושג. לכן חשוב לי לפרט על סוגי השיטות הקיימות למתיחת פנים ללא ניתוח ולהסביר כל מה שצריך לדעת לגבי טיפול בחוטים.

אז מה זה בכלל טיפול בחוטים?

טיפול בחוטים הוא בעצם טיפול שנועד למצק את העור ולמתוח אותו. הוא נעשה באמצעות השחלת חוטים למקום בו רוצים לטפל, מקבעים ומותחים למקום הטבעי שלהן וזה מעודד יצור קולגן כדי למצק ולחזק את העור. החוט עצמו נמס אחרי כמה חודשים והמראה נותר בריא וזוהר.

למי מתאים הטיפול בשיטה הזו?

הטיפול הזה מתאים למקרים בהם יש צניחה קטנה של העור

יש כמה סוגי חוטים?

כן, יש כמה סוגים ואלו העיקריים בהם משתמשים בדרך כלל:

123  הראשון הוא חוטים נמסים, או נספגים רגילים, הם נמסים לאחר 6 חודשים
123  השני הוא חוטים סלילים/ זיזים, גם הם נספגים בסופו של דבר אך הם בשרניים יותר. הם משמשים בעיקר להדגשת קן הלסת ונמסים לאחר 8-12 חודשים.
123  ויש את חוטי הסילואט –שנועדו בעיקר לחידוד קו לסת
123  ואחרון חביב שאני ממש אוהבת שיטת  אפטוס בשיטת אפטוס ניתן לייצר תוצאות שידהימו אותך!

בטיפול בחוטים הללו משתמשים בדרך כלל בזוג או בשני זוגות של חוטים.
התוצאה נשמרת – לשנתיים מהטיפול ואפילו יותר.

מה חשוב שהמטפל ידע כדי שהטיפול יצליח?

חשוב לדעת באיזה סוג חוט לבחור, וכמובן באיזה אורך – כי יש כמה אורכים והכי חשוב לדעת איך לקבע את החוט בצורה נכונה ומדויקת.

הנה מטופלת שלנו לפני ואחרי הטיפול בחוטים